Już na przełomie sierpnia i września planujemy rozpocząć realizację projektu pn. „Kompleksowa opieka nad matką i dzieckiem drogą do zastępowalności pokoleń mieszkańców Subregionu Północnego”. Projekt skierowany jest do mieszkańców powiatu Brzeskiego, Namysłowskiego, Oleskiego i Kluczborskiego.

Co dla Was przyszłe mamy?

Badania prenatalne oraz USG genetyczne i badania biochemiczne, dzięki którym możemy wykluczyć wady rozwojowe dziecka.

Na Maluchy, drodzy rodzice, czeka sztab specjalistów!

Między innymi: neurologopeda, neonatolog, pediatra, psycholog, położną, dietetyk, fizjoterapeuta, a nawet prawnik, jeśli zajdzie taka potrzeba.  Będą także szczepienia przeciw przeumokokom.

Przewidziana jest również organizacja szkół rodzenia, porady laktacyjne, rehabilitacja kobiet po porodzie, wsparcie psychologiczne, dietetyczne i fizjoterapeutyczne, wsparcie psychospołeczne w zakresie pogłębionej diagnostyki rozwoju dziecka, wsparcie koordynowane dzieci z zakresu żywienia, mobilny instruktarz rehabilitacyjny w warunkach domowych, a także wszelkie działania edukacyjne i informacyjne.

Więcej informacji i możliwości dowiesz się śledząc Naszą stronę internetową.