W Brzeskim Centrum Medycznym uruchomiono bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Pacjenci w każdym z oddziałów szpitalnych mogą podłączyć swoje smartfony, tablety, czy laptopy za pośrednictwem sieci WiFi. 18 specjalistycznych urządzeń zostało podłączonych na terenie całego szpitala. Dziś to spore udogodnienie dla naszych pacjentów.

– W każdym szpitalu takie usługi powinny być dostępne, dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić nasz system bezprzewodowego Internetu. Każdy z nas posiada jakieś urządzenie do komunikowania się, a biorąc pod uwagę obostrzenia związane z pandemią i obowiązujący zakaz odwiedzin, tym bardziej zasadnym było uruchomienie bezpłatnej sieci, ponieważ ułatwi to pacjentom kontakt z rodziną a dla osób  aktywnych zawodowo możliwość kontynuacji pracy zdalnej  – wyjaśnia Dyrektor BCM-u Kamil Dybizbański.

Co zrobić, aby połączyć się z darmowym Internetem?

Wystarczy na danym urządzeniu znaleźć w ustawieniach WiFi sieć o nazwie „BCM_Gosc” i cieszyć się dostępem. Hasło nie jest wymagane. Wystarczy zapoznać się z regulaminem korzystania ze szpitalnego Internetu.