O jakość badań w BCM możesz być spokojny. Nasze laboratorium otrzymało specjalny certyfikat

Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej docenił Brzeskie Centrum Medyczne. Nasza placówka wzięła udział w Ogólnopolskim Programie Zewnętrznej Oceny w zakresie chemii klinicznej i otrzymała pozytywne wyniki. Nasze medyczne laboratorium diagnostyczne może poszczyć się specjalnym certyfikatem jakości.

– To zwieńczenie naszej ciężkiej pracy – podkreśla Renata Bubel, kierownik laboratorium w BCM. – Mamy pandemię, mamy załogę, która również choruje, jak w każdej dziedzinie medycyny borykamy się z problemami kadrowymi, a mimo tego doskonale sobie radzimy. Nasze próbki do badań są wykonywane prawidłowo, dlatego nasi pacjenci mogą być spokojni o jakość naszej pracy. Dzięki takiemu świadectwu wiemy, że badania przeprowadzane są zgodnie z przyjętymi normami i zostaliśmy docenieni przez specjalistyczny ośrodek.

Świadectwo ważne jest do końca 2022 roku. Dzięki takiemu certyfikatowi, Brzeskie Centrum Medyczne, zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia, może liczyć na wyższy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.bcm laboratorium