Znamy wyniki konkursu prowadzonego w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej „Położna na Medal”. Miło nam poinformować, że Karolina Frysiak, położna koordynująca  Oddziału Noworodków została laureatką 8 edycji ogólnopolskiego plebiscytu. Zgłoszona i wyróżniona m.in. przez zadowolone mamy rodzące w Brzeskim Centrum Medycznym. Dla naszej położnej to ukoronowanie jej wieloletniej pracy.

– Zostałam zgłoszona do konkursu, bo ktoś uznał, że dobrze wykonuje swoją pracę – mówi Karolina Frysiak. – Cieszy mnie to wyróżnienie, bo ktoś docenia to, co robię od wielu lat. To takie ukoronowanie. Poza tym, spora część oddanych głosów w konkursie pochodziła właśnie od samym mam, które poznały mnie na naszym oddziale.

Dodajmy, że nasza położna została laureatką wojewódzką i znalazła się w najlepszej krajowej 16. Karolina Frysiak pracuje w Brzeskim Centrum Medycznym od grudnia 2013 roku. „Osoba z pasją i powołaniem. Jest ogromnym wsparciem dla świeżo upieczonych mam” – to tylko jeden z nielicznych internetowych komentarzy nt. pani Karoliny.

Wyróżnienie to jest nie tylko indywidualną nagrodą dla położnej. Zyskuje na tym również nasza placówka. Pani Karolina jest jednocześnie jedną ze współorganizatorek szkoły rodzenia w Brzeskim Centrum Medycznym i bierze w niej czynny udział.

– To pokazuje, że zmierzamy w dobrym kierunku, jeśli chodzi o rozwój oddziału – dodaje Kamil Dybizbański, dyrektor szpitala. – Widzimy coraz więcej rodzących kobiet, pacjentki coraz częściej wybierają nasz oddział oraz chętnie uczestniczą w zajęciach szkoły rodzenia. Bardzo się cieszę, że nasza pracownica została laureatką takiego plebiscytu. Gratuluje pani Karolinie takiego wyróżnienia.

Uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród i pamiątkowych medali odbędzie się końcem maja w Warszawie.

Jeszcze raz gratulujemy!

 

rbt